SUPER-PHARM

KONCEPCJA SUPER-PHARM opiera się na połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu.
LINIA-MINI

Doświadczeni konsultanci zatrudnieni w Super-Pharm oferują profesjonalną poradę i miłą obsługę, w zakresie zdrowia, urody i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to nasz znak firmowy. Jesteśmy obecni w największych miastach w Polsce a nasze placówki zawsze znajdują się w najpopularniejszych galeriach handlowych miast. Zapraszamy na zakupy!

APTEKA

Oferuje leki na receptę, wyjątkowo szeroki asortyment produktów bez recepty, suplementy diety, produkty ziołowe i urządzenia medyczne, dermo-kosmetyki, szeroki wybór produktów do pielęgnacji skóry i upiększających. Nasi klienci zawsze mają możliwość skorzystania z porady farmaceuty.

DROGERIA

Obszerna sekcja artykułów toaletowych obejmuje produkty codziennego użytku zarówno dla rodziny, jak i domu. Posiadamy w ofercie szeroki asortyment nowoczesnych marek we wszystkich kategoriach, łącznie z szamponami, artykułami do pielęgnacji zębów, ciała, twarzy, włosów, dezodorantów oraz artykułów higienicznych a także wygodne w użytku produkty domowe do sprzątania i artykuły papierowe.

W Super-Pharm kładziemy szczególny nacisk na dział z artykułami dla dzieci. We wszystkich 4 kategoriach: pieluchy, jedzenie dla dzieci, artykuły toaletowe i akcesoria stale oferujemy atrakcyjne promocje i konkurencyjne, niskie ceny.

PERFUMERIA I KOSMETYKI

Super-Pharm to jedyny sklep, który oferuje tak szeroki asortyment markowych perfum stale objętych promocją do – 60%. Oprócz perfum, oferujemy produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów oraz topowe marki luksusowych produktów do makijażu.

KLUB LIFESTYLE

Klub Lifestyle to program lojalnościowy, który stworzyliśmy by móc stale zapraszać naszych klientów do udziału w organizowanych promocjach i nagradzać za robione u nas zakupy. Dzięki karcie Klubu Lifestyle nasz klient otrzymuje dostęp do świata nagród i wyjątkowych ofert specjalnych.

www.superpharm.pl

www.klublifestyle.pl